Pre každú, aj novú maminu!

Ešte stále premýšľate nad perfektným darčekom?

Ak ste odpovedali ÁNO na ktorúkoľvek z týchto otázok, máme pre vás riešenie.

Predstavujeme vám mobilnú aplikáciu Baby-Care, ktorá prináša radosť, istotu a neoceniteľné rady pre každú, aj budúcu maminku.

Baby-Care je viac než len aplikácia. Je to každodenná sprievodkyňa na ceste materstvom, ponúkajúca dôveryhodné rady a podporu, keď je to najviac potrebné.

S Baby-Care máte prístup k:

Profesionálnym radám a tipom:

Objavte bohatú zbierku obsahu, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytol užitočné informácie o všetkom, čo ja ako mamina potrebujem pri starostlivosti a výchove o dieťatko do troch rokov veku.

Dlhoročným skúsenostiam:

Spolupracujeme s odborníkmi na detskú starostlivosť a vývin, aby sme vám poskytli bezpečné, rokmi overené a aplikované skúsenosti vo všetkých vývinových štádiách dieťatka.

Odborným live vysielaniam:

Zapojte sa do živých diskusií a získajte odpovede priamo aj na svoje otázky. Učte sa priamo od expertov v oblastiach týkajúcich sa vývinu a starostlivosti o dieťatko.

Prečo Baby-Care ako DARČEK?

Prejdite si príbehy rodičov, ktorí už Baby-Care používajú a zistite ako im aplikácia zmenila život k lepšiemu.​

Anka
Zobraziť viac
Keď som sa prvýkrát stala mamou, cítila som sa celkom stratená v množstve informácií o starostlivosti o bábätko. Aplikácia mi poskytla presne to, čo som potrebovala – spoľahlivé a jasné rady, ktoré sú ľahko pochopiteľné a vždy po ruke. Videá o manipulácii dieťatka sú úžasné.
Roman, G.
Zobraziť viac
Ako otec som chcel byť aktívne zapojený do výchovy nášho syna, ale nevedel som, kde začať. Táto aplikácia mi dala prístup k množstvu praktických tipov a návodov, ktoré mi pomohli pochopiť, čo moje dieťa potrebuje. Obzvlášť oceňujem interaktívne články. Odporúčam každému rodičovi!
Jana, Č.
Zobraziť viac
Som tehotná so svojím prvým dieťatkom a už teraz mám väčšiu dôveru v moje rodičovské schopnosti. Každý článok, video mi poskytli jasné, ľahko pochopiteľné informácie, ktoré mi pomáhajú pripraviť sa na príchod nášho bábätka. Cítim sa oveľa pokojnejšia a pripravenejšia. Vďaka.
Predošlé
Ďalšie