ŠPECIÁLNE VYSIELANIE

AKO BUDOVAŤ IMUNITU UŽ U MALÝCH DETÍ?

Čo by ste nemali robiť, ak chcete, aby vaše dieťa navštevovalo jasle pravidelne a vyhli sa tomu, že každý mesiac domov niečo „donesie“?

ŠTVRTOK 13.10.2022 o 20:30

TÝŽDEŇ V JASLIACH, 3 TÝŽDNE DOMA

S príchodom jesene a chladného počasia je toto, bohužiaľ, realita mnohých detí, ktoré navštevujú jasle. Každý mesiac sa na nich niečo „nalepí“, kvôli čomu musíte s nimi ostať doma a vás čaká opäť raz rovnaký kolotoč povinností:

Vybavenie voľna v práci, prebdené noci, vymýšľanie aktivít, aby ste zabavili a udržali svoje dieťa doma a nedajbože, ak choroba nakoniec preskočí aj na vás a vy zostanete ďalší týždeň v posteli.

Nikto z nás nerado zažíva takéto chvíle a obzvlášť, ak sa vracajú opakovane a často.

Veľa rodičov sa už v útlom detstve našich malých stvorení dopúšťa rovnakých chýb. Buď netušia, že ich robia, alebo nevedia, ako sa im vyhnúť.

Mať správne informácie je jedna stránka mince, tá druhá je, realizovať a aplikovať to všetko spolu s našimi deťmi. A nemusí to byť vôbec také náročné, ako sa môže zdať.

Zmena totiž prichádza vtedy, ak začnete robiť veci inak ako doteraz a podľa overených postupov.

Nechcete patriť k rodičom, ktorí chcú dookola robiť tie isté chyby a čakať, že sa to raz zmení!

Sledujte ZDARMA špeciálne vysielanie a zistite:

Akých 5 konkrétnych oblastí sa týka budovanie imunity už u malých bábätiek

Aké kroky viete aplikovať hneď, aby ste predišli jesenným nachladnutiam

Ako u detí budovať dlhodobú imunitu a odolnosť voči chorobám

Začíname o:

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Špeciálnym vysielaním vás bude sprevádzať:

Agáta Galovič

Manželka, mama, koučka a spoluzakladateľka projektu Baby-Care. Viac ako 20 rokov sa venovala práci s ľuďmi a life koučingu.

Po nástupe na materskú dovolenku sa koučingu venuje už len sporadicky, no súčasné stretnutia s klientkami a vlastné skúsenosti s materstvom ju motivovali vytvoriť unikátny projekt venovaný vývoju a starostlivosti o malé deti.

Pozvanie na vysielanie prijali fundované odborníčky, ktoré sa aktívne venujú rôznym oblastiam v starostlivosti o bábätko.

MUDr. Monika Michňová

Skúsená detská lekárka, ktorá sa vďaka narodeniu dcérky Vanesky začala na svoje povolanie pozerať očami matky a na svojom instagramovom profile dnes pomáha tisíckam mamičiek zvládať bežné detské choroby. Je víťazkou ankety MAMA INFLUENCERKA 2021, ktorú organizoval časopis Mama a ja.

Ing. Silvia Tylš

Profesionálna poradkyňa zdravej stravy, mama a milovníčka cestovania. Je spoluzakladateľkou a lektorkou v projekte Čo jedia zdravé deti, ktorý je zameraný na osvetu v téme detskej výživy. Tento projekt ročne edukuje desaťtisíce mamičiek.

Alexandra Ragas

Pedagogička, certifikovaná poradkyňa psychomotorického vývinu a večná študentka. Saša Ragas je autorkou projektu Baby Balance, ktorý sa venuje poradenstvu rodičom a práci s deťmi od narodenia do ukončených 3 rokov.

Dott.ssa Zuzana Guzmická

Autorka a zakladateľka projektu Lepší spánok bábätiek. Ako prvá na Slovensko priniesla spánkové poradenstvo, aby mohla pomáhať rodinám zlepšovať spánok ich detí. Jej cieľom je pomáhať rodičom, aby ich deti spali lepšie a celá rodina tak bola spokojnejšia.

Bc. Radka Račanská

Pôrodná asistentka a laktačná poradkyňa. Radka sa venuje predpôrodnej príprave, práci s rebozom a tejpovaniu. Hľadá balance medzi medicínskym a alternatívnym prístupom k mamičkám.

Mgr. Radoslava Cifríková, MPH.

Pôrodná asistentka a profesionálna laktačná poradkyňa, ktorá sa venuje predpôrodnej príprave, príprave na dojčenie v tehotenstve, starostlivosti o ženu v období šestonedelia, ako aj starostlivosti o bábätko v domácom prostredí.

O svoje rady a pohľady matky sa počas vysielania tiež podelia:

Mgr. Klára<br>Kulichová
Mgr. Klára
Kulichová
Pedagogička
Zobraziť viac
Zakladateľka programu Play Wisely na Slovensku a Bilingválnej Montessori škôlky Múdre hranie.
JUDr. Mária<br>Dvončová
JUDr. Mária
Dvončová
Právnička
Zobraziť viac
Povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča.
Mgr. Jiřina<br>Novotná
Mgr. Jiřina
Novotná
Advokátka
Zobraziť viac
Advokátka a matka, ktorá podporuje tehotné ženy, aby išli na pôrod sebavedomo, vedeli na čo majú právo a nenechali nič na náhodu.
Mgr. Jana<br>Kováčová
Mgr. Jana
Kováčová
Logopedička
Zobraziť viac
Logopedička, manželka a mama, ktorá v rodine našla zmysel života a v práci naplnenie.
Simona<br>Straková, DiS.
Simona
Straková, DiS.
Dentálna hygienička
Zobraziť viac
Je špecialistkou v oblasti dentálnej hygieny. Učí svojich klientov, ako si udržiavať čisté zuby dlhodob.
Bc. Kristýna<br>Zdráhalová
Bc. Kristýna
Zdráhalová
Detská fyzioterapeutka
Zobraziť viac
Detská fyzioterapeutka, ktorá čo najprirodzenejším spôsobom sprevádza bábätká motorickým vývojom.
Predošlé
Ďalšie

Prihláste sa ešte dnes na špeciálne vysielanie

Nechajte sa inšpirovať tímom odborníčok, vďaka radám ktorých dnes stovky mamičiek zvláda starostlivosť o ich detičky s ľahkosťou.